^
Cena
  • od
    do

MINIMAL LOVE

Te czarno-białe grafiki swoją formą idealnie wkomponują się w przestrzeń salonu czy też sypialni. Przedstawione pary skupiają się na relacjach międzyludzkich w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. Mimo ograniczenia formy oraz detali mają moc poruszenia i wzbudzenia refleksji na temat istoty ludzkich relacji. Ich enigmatyczność pobudza wyobraźnię i pozwala odkrywać nowe perspektywy na złożoność ludzkiej natury.  

#grafika czarno biała do salonu #nowoczesna grafika do salonu #grafika czarno biała na ścianę #grafika do salonu #grafika na ścianę do salonu #autorskie grafiki

Grafika artystyczna
Tworzę grafiki czarno-białe o unikalnej kresce stanowiącej połączenie prostoty z elegancją. Uniwersalny charakter oryginalnych grafik na ścianę zainteresował dekoratorów wnętrz, którzy chętnie wykorzystują moje prace w swoich realizacjach jako przykładowe nowoczesne grafiki do salonu, nowoczesne grafiki do pokoju dziecka, czy wreszcie grafiki kobiet. Współpracuję również z galeriami, a kilka z nich posiada w swojej ofercie tworzone przeze mnie grafiki na sprzedaż.
Grafika czarno-biała nie tylko dla minimalistów
Czarno-biała grafika bez względu na panujące trendy jest ponadczasowym elementem dekoracji każdej ściany. Minimalistyczna grafika wskutek pozornego ograniczenia formy ma większą siłę oddziaływania stymulując wyobraźnię odbiorcy. To doskonała propozycja oryginalnych grafik na ścianę dla osób ceniących nowoczesny design jak i klasyczne piękno. Czarno-białe, artystyczne grafiki wyglądają efektownie i poprzez swój nienachalny charakter idealnie wpasowują się w rozmaite wnętrza.
Nowoczesna grafika do salonu
Chętnie eksploruję motyw kobiety. W swoich autorskich grafikach wskazuję na subtelność i kontrasty przez co minimalistyczne grafiki emanują ekspresją.
W ofercie grafik na sprzedaż można znaleźć również prace o tematyce zwierzęcej. Dużym zainteresowaniem cieszą się motywy przedstawiające ptaki ze względu na swoją elegancję i lekkość.
Nowoczesna grafika do sypialni
Proste w formie grafiki czarno-białe są pełne głębi i emocji. Dobrym przykładem jest seria minimalistycznych grafik przedstawiających pary. Te oryginalne grafiki w eteryczny, ale wyrazisty sposób opisują wzajemne więzi międzyludzkie, wzbudzają refleksje na temat bogactwa ludzkich relacji.
Równie dobrze wpasowują się do sypialni inne cykle (anioły, rośliny i znaki zodiaku). Ostatni z wymienionych to moje autorskie grafiki skupiające się na układzie gwiazd. Konfiguracja ciał niebieskich jest ciekawa w swojej symetrii i harmonii, przez co atrakcyjna jako minimalistyczna grafika.
Inne oryginalne grafiki na ścianę tworzą cykl oparty na kluczowych pozycjach jogi. Poprzez eliminację zbędnych detali, czarno-białe grafiki odnoszą się do jej esencji - połączenia ciała, umysłu i ducha.
Grafika do pokoju dziecka, grafika dla dzieci
Do najchętniej rysowanych przeze mnie grafik należą prace o tematyce dziecięcej. Ukazują nie tylko postacie z bajek. Grafiki, choć czarno-białe pozwalają również na kolorową podróż w głąb wspomnień, wprowadzając magię do dziecięcej przestrzeni. Grafiki dla dzieci pełne niewinności i radości emanują urokiem i przyciągają spojrzenia bez względu na wiek odbiorcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl