^
Cena
  • od
    do

Nowatorskie obrazy do mieszkania malowane ręcznie na blachach z metalu
W przypadku moich obrazów w technice mieszanej tradycyjne techniki malarskie spajają się z nowatorskimi metodami, tworząc oryginalny efekt końcowy. Te nowoczesne obrazy abstrakcyjne wykonywanuję na nietypowym podłożu, gdzie płótno zastępuję blachą. Pokrywając farbą blachę, uzyskuję niepowtarzalne spektrum barw. Dodatkowo każdy obraz w technice mieszanej posiada jednostkową, niemożliwą do odtworzenia kompozycję. Każdy z obrazów jest oryginalny i niepowtarzalny, charakteryzuje się bogatą teksturą, unikalną kolorystyką i dynamiczną kompozycją. Każda praca to inna historia, którą opowiadam za pomocą pędzla, tuszu, kolorów farby i naturalnych błysków blachy. Taka technika tworzenia obrazów pozwala na uzyskanie niebanalnych efektów wizualnych. Najważniejszą zasadą mixed media art jest wolność twórcza i nieskępowana chęć eksperymentowania z różnymi materiałami, co pozwala na stworzenie naprawdę jedynych w swoim rodzaju dzieł sztuki. Wszystko zależy od inwencji artysty.

Nowoczesne obrazy abstrakcyjne do salonu
Seria mixed media art - Srebro i brąz
Seria obrazów mixed media w sepii to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i stylowość. Sepia - odcień brązu z domieszką szarości nadaje obrazom wyjątkowego, nostalgicznego charakteru. Obrazy w sepii wpisują się w wiele różnych stylów wnętrzarskich, od klasycznego, poprzez rustykalny, aż po loftowy.
Seria mixed media art - Miasta
Seria obrazów mixed media o tytułach zaczerpniętych od nazw geograficznych to cykl przesiąknięty moimi wspomnieniami z podróży. Refleksje związane z odwiedzonymi przeze mnie miejscami, a także swoisty koloryt każdego z nich, starałam się przelać na obraz.
Obraz "Polki – Polskie Jaskółki" - technika mieszana
W 2021 miało miejsce XIII Biennale we Florencji. Międzynarodowe jury złożone z krytyków i historyków sztuki, przyznało nagrody „Lorenzo il Magnifico” najlepszym artystom w kilkunastu kategoriach. W kategorii mixedmedia srebrnym medalem uhonorowano moją pracę - obraz „Polki - Polskie Jaskółki”.

Oryginalne obrazy do każdej przestrzeni
Obrazy mixed media art to wspaniały sposób na podkreślenie charakteru, a także wyeksponowanie niepowtarzalności każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, czy klasyczną elegancję, prace mixed media art z pewnością idealnie wpasują się w wystrój wnętrza stanowiąc nienachalny acz charakterystyczny, oryginalny dodatek.

Przygotowanie obrazów na sprzedaż
Wszystkie obrazy zabezpieczam, pokrywając je warstwą lakieru. W zależności od preferencji zamawiającego prace oprawiam w ramę metalową lub drewnianą. Obrazy do każdego miłośnika sztuki przychodzą starannie zapakowane, a nabywcy pozostaje jedynie powiesić obraz w wybranym przez siebie miejscu.

#obrazy ręcznie malowane na sprzedaż #oryginalne obrazy #obrazy nowoczesne do salonu #obrazy abstrakcyjne do salonu #nowoczesne obrazy abstrakcyjne do salonu #nowoczesne obrazy abstrakcyjne #obrazy do mieszkania #nowoczesny obraz do sypialni obrazy technika mieszana #mixed media art #mixedmedia #nowoczesny duży obraz do salonu #oryginalne obrazy do salonu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl