^
Cena
 • od
  do
Obraz olejny - Sepia i biel II Obraz olejny - Sepia i biel II
Cena: 2 800,00 zł
szt.
Obraz olejny - Biel I Obraz olejny - Biel I
Cena: 3 200,00 zł
szt.
Obraz olejny - Błękit i Biel VI Obraz olejny - Błękit i Biel VI
Cena: 2 500,00 zł
szt.
Obraz olejny - Ciemna sepia I Obraz olejny - Ciemna sepia I
Cena: 2 800,00 zł
szt.
Obraz olejny - Ciemny turkus I Obraz olejny - Ciemny turkus I
Cena: 2 600,00 zł
szt.
Obraz olejny - Sepia VII Obraz olejny - Sepia VII
Cena: 2 800,00 zł
szt.
Obraz olejny - Miedź i grafit VI Obraz olejny - Miedź i grafit VI
Cena: 3 200,00 zł
szt.
Obraz olejny - Błękit i Biel V Obraz olejny - Błękit i Biel V
Cena: 3 200,00 zł
szt.
Obraz olejny - Turkus i Biel II Obraz olejny - Turkus i Biel II
Cena: 3 200,00 zł
szt.
Obraz olejny - Turkus i biel V Obraz olejny - Turkus i biel V
Cena: 2 600,00 zł
szt.
Obraz olejny na płótnie
Tworzenie to proces, a jego wolność i nieskrępowanie jest pozorne. Sztuka podlega ścisłym rygorom. Taki reżim twórczy narzucony samej sobie, to warunek konieczny, by tworzyć oryginalne obrazy. W malarstwie kluczowe jest dla mnie zerwanie z figuratyzmem. Staram się dotrzeć do widza nie poprzez przedmioty czy postacie, lecz poprzez kolor, podział płaszczyzn i linii, niekiedy zanikających, innym razem stawiających granicę. Obrazy olejne na płótnie, które tworzę, ciężko skategoryzować wyłącznie jako nowoczesne obrazy abstrakcyjne. Na pierwszy rzut oka moje prace kojarzą się z abstrakcyjnymi pejzażami, ale to spore uproszczenie. Dla mnie abstrakcja na płótnie to gra. Gra kolorów, linii, plam, płaszczyzn. Każdy obraz malowany na płótnie to poszukiwanie powiązań pomiędzy kolorami. I doskonale zdaję sobie sprawę, że to, co w pierwszej chwili uchwyci odbiorca, dodatkowo pragnący nazwać to co zobaczył, zawrze prawdopodobnie w kategorii obraz abstrakcja na płótnie. W tym jakże ogólnym i zarazem szerokim spektrum doskonale mieści się nieskrępowana dowolność interpretacji, dzięki której widząc obraz malowany na płótnie możemy spodziewać się niezliczonej mnogości wrażeń. Wrażeń, które są domeną przynależną przede wszystkim odbiorcy dzieła. Jedyne nad czym może zapanować artysta, to takie pokierowanie procesem twórczym, by towarzyszyło temu poczucie, że kolory, kształty i proporcje zostały właściwie ze sobą zestrojone, a obraz olejny na płótnie jest zbieżny z pierwotnymi założeniami.
 
obrazy do mieszkania / obrazy abstrakcyjne do salonu / nowoczesny obraz do sypialni
Widzenie barw jest subiektywnym doznaniem. Ważnym elementem jest to, iż na percepcję barwy wywierają wpływ: płeć, kultura w jakiej się wychowujemy, otoczenie, a przede wszystkim stan emocjonalny, bo kolor ma ogromny potencjał ekspresji. Dlatego sztuka zdominowana przez kolor może pełnić wiele funkcji nieoczywistych poza spełnianiem roli dodatku, czy dekoracji. Oczywiście dobierając obrazy do mieszkania, czy ujmując to nawet precyzyjniej, dobierając obrazy abstrakcyjne do salonu lub też przymierzając nowoczesny obraz do sypialni powinniśmy mieć świadomość, że sztuka jest doskonałym dopełnieniem przestrzeni przeznaczonych na różne cele i fakt ten warto brać pod uwagę. Przede wszystkim jednak należy kierować się własnym gustem. Jeżeli w przestrzeni, w której spędzamy czas (salonie, sypialni, biurze) nie czujemy się dobrze i tak komfortowo, jak byśmy tego oczekiwali, warto pomyśleć o nasyceniu jej w sposób przemyślany kolorem, chociażby wpasowując we wnętrze nowoczesne obrazy abstrakcyjne. Obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie to w istocie o wiele więcej niż detal, dodatek stanowiący dekorację. Abstrakcja na płótnie równie dobrze może stanowić centralny i kluczowy element wnętrza, podkreślając jego charakter.
 
Obrazy olejne na płótnie na sprzedaż
Obraz malowany na płótnie pakuję i zabezpieczam w sposób zapewniający bezpieczny transport do Klienta (obustronnie płytami HDF). Oryginalne obrazy olejne na płótnie zawierają certyfikat autentyczności. Obrazy ręcznie malowane na sprzedaż zawierają z tyłu sygnaturę oraz rok powstania.
 
 
 
#obrazy na płótnie ręcznie malowane #obraz malowany na płótnie #nowoczesny duży obraz do salonu #obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie #obrazy olejne na płótnie ręcznie malowane #oryginalne obrazy do salonu #abstrakcja na płótnie #obraz olejny na płótnie #obrazy olejne na płótnie #obrazy olejne na płótnie sprzedaż #obrazy ręcznie malowane na sprzedaż #oryginalne obrazy #obrazy nowoczesne do salonu #nowoczesne obrazy na płótnie do salonu #obrazy na płótnie do salonu #obrazy abstrakcyjne do salonu #nowoczesne obrazy abstrakcyjne do salonu #nowoczesne obrazy abstrakcyjne #obrazy do mieszkania #nowoczesny obraz do sypialni #obraz na płótnie abstrakcja #obraz abstrakcja na płótnie #obraz na płótnie ręcznie malowany
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl